Levitra – cinsel güç için ilaç pazarında güvenin sembolüdür

Cinsel güç için hangi ilacın yaklaşık %100 verimliliğine ve etkiye sahip olduğunu biliyor musunuz? Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde Levitra orijinalini nasıl satın alacağınızı öğrenmek ister misiniz? Bu ve daha fazlası için aşağıdaki bilgileri okuyun.

Erkeklerin cinsel problemlerinin başında sertleşme problemi gelmektedir. Bu problem erkeklerin yaşadıkları ilişkilerde kendilerine olan güveni kaybetmelerine, psikolojik sorunlara neden olmaktadır. Özellikle Türk toplum yapısında erkeklerin yaşamış olduğu bu tarz cinsel içerikli problemler tabu olarak algılandığından ötürü, bireyler bu problemlerini doktorlara dahi anlamaya çekinmekte, problemlerini giderici ürünleri almada çekingen davranabilmektedirler.

Levitra fiyat

Levitra fiyat

Levitra Orijinal

 • Doğrulanmış
 • % 100 sonuç garantisi
 • 20 mg
Miktar Hap başına Fiyat Soruşturma
4 tabletler ₺121.33 ₺485.30 Satın almak
8 tabletler ₺111.54 ₺892.33 Satın almak
12 tabletler ₺100.45 ₺1205.43 Satın almak
16 tabletler ₺99.80 ₺1596.80 Satın almak
20 tabletler ₺97.06 ₺1941.21 Satın almak
32 tabletler ₺88.55 ₺2833.53 Satın almak
40 tabletler ₺86.49 ₺3459.73 Satın almak

İlaç, ereksiyonun oluşmasında neredeyse %100'ünü garanti eder.

Levitra Orijinal – cinsel güç için en iyi ilaçlar arasında hak ederek yer alan bir ilaçtır. Yüksek kalitesi ve olağanüstü etkinliği, deneyimli doktorları bile etkiledi. Levitra, vakaların %99'undan fazlasında bir ereksiyonu oluşturur. Etkinliği nedeniyle, Türkiye, Polonya ve diğer Avrupa ülkelerinde Levitra orijinali satın almak isteyen daha çok insan var.

Levitra'nın içeriği nedir?

Levitra'nın ana bileşeni Vardenafil'dir. Bir hap, günlük 20 mg doz içerir. Bu nedenle, günde birden fazla Levitra hapı almanız tavsiye edilmez.

İlaç azaltılmış dozlarda alınabilir. Online eczanelerde Levitra'yı satın almadan önce bir doktora danışın - en sağlam etkiyi elde etmek için  gerekli olan ilaç dozunu belirleyecektir.

Levitra nasıl çalışır ve ne kadar etkilidir?

Vardenafil, genital organlarda durgun kan akışını sağlar ve aktif dolaşımını uyarır. Sonuç olarak, kan penise doğru dolaşımı hızlandırır ve kuvvetli bir  ereksiyon oluşur.

"Verimlilik" Levitra'nın ikinci adıdır. İlaç, hastaların %99.7'sine yardımcı olur, şüphesiz ki, cinsel güç için en iyi sonuç budur. Levitra'yı online veya sabit bir eczaneden satın aldığınızda, ilacın gerektiği gibi çalışacağından emin olabilirsiniz.

Ne kadar zaman içinde etki eder ve etkisi ne kadar sürer?

Maksimum etki, ilacı aldıktan yaklaşık 30 dakika sonra gerçekleşir. Bu süre içinde 10-12 saat cinsel ilişkiye hazır olacaksınız.

Doktorlar, Levitra'nın düzenli olarak alınmasının doğal bir ereksiyonu düzeltmeye yardımcı olduğunu fark etti. İlacın bir yıl sonra, çoğu hastada cinsel ilişki için ek uyarıcılara ihtiyaç duyulmamıştır.

Levitra ne sıklıkta alınabilir ve vücudu nasıl etkiler?

İlaç günde bir kereden fazla alınamaz. Günlük 20 mg'dan fazla Levitra kullanıyorsanız, bu vücudunuza ciddi zararlar verebilir.

Levitra'nın uzun süreli kullanımı vücudunuz için faydalı bile ola bilir:

 • Erkekşer genital organlarındaki kan akımını stabilize eder.
 • İlacın etki süresi artar (%15-20).
 • Erektil işlevi yavaş yavaş geri kazanılır.

Levitra'nın reçetesiz kullanımıyla ilgili herhangi bir kontraendikasyon var mı?

Levitra, cinsel güç için en güvenli ilaçlardan biridir. Ama ne yazık ki, ilacı her kes kullanamaz. Ilacın kullanımı bazı insanlar için kesinlikle yasaktır:

 • kardiyovasküler hastalık rahatsızlığı olan insanlar.
 • Şiddetli karaciğer yetmezliği olan insanlar.
 • Penisin belirgin deformasyonu.
 • İlacın içeriklerinden birine karşı hoşgörüsüzlük varsa.

Bu listedekilerde hiçbiri size uymuyorsa, Levitra orijinali online eczanede (apt) güvenle satın ala bilirsiniz ve tamamı ile erektil disfonksiyona veda edebilirsiniz.

Levitra’nın yan etkileri

Önemli tıbbi testlerden sonra, doktorlar Levitra'nın hiç bir yan etkisi olmadığını düşünmüşlerdir. Ancak daha derin bir çalışma ile ilaç uygulamasına neden olabilecek bozuklukları keşfettik:

 • Mide bulantısı ve hafif bir hazımsızlık.
 • Yüzün kızarıklığı.
 • Baş ağrısı ve baş dönmesi.
 • Burun tıkanıklığı.

Tüm bu yan etkiler kayda değer rahatsızlığa neden olmaz ve çok çabuk geçer.

İlaç cinsel isteği artırır mı?

Levitra'nın asıl görevi, istediğiniz zaman size cinsel ilişkiye girme fırsatı sunmaktır. Bu durumda, ilaç cinsel isteğinizi veya heyecanınızı etkilemez - her şey doğal olarak gerçekleşir.

İlaveten, ilacın "akıllı" bir etkisi vardır. İlaç her zaman size bir ereksiyon eşlik etmeyecektir. Sadece uyarım ve cinsel uyarılmaya doğal bir tepki olarak ortaya çıkacaktır.

Yağlı gıdalar ve alkol ile Levitra’nın uyumu

Ne bir dilim yağlı biftek, ne de bir kaç bardak içki likörü, ilacın etkinliğini hiçbir şekilde etkilemez. Levitra ile, favori ürünlerinizi kullanarak kendinizi sınırlayamazsınız. Bununla birlikte, büyük miktarda yağlı yiyecek veya alkolün aktif olarak tüketilmesi ilacın etkisini biraz yavaşlatabilir. Levitra ereksiyonunuzu normale döndürmeden 30 dakikaya kadar beklemeniz gerekecek.

Levitra diğer ilaçlarla nasıl etkileşir?

Bu ilacı nitrat ve nitrik oksit bağışçıları içeren ilaçlar ile almak kesinlikle yasaktır. Ayrıca Levitra, gücü arttırmak için ilaçlarla  birlikte kullanılamaz.

Herhangi bir durumda, zaten bir ilaç kullanıyorsanız, bir online eczanede Levitra almadan önce, bir doktora danışmak daha iyidir.

İlaç çocuk doöumunu etkiler mi?

Levitra, vücudiçin kesinlikle zararsızdır. Erkeklerin çocuk sahibi olma yetenekleri üzerinde ilacı da etkilemez. Ayrıca, ilacın tüm bileşenleri girişten sonra 16-24 saat vücuttan atılır..

Türkiyede Levitra orijinali reçetesiz olarak nasıl alabilirim? İlacın online bir eczanede satın alınması güvenli midir?

Türkiyede yaşıyorsanız, Levitra'yı elde etmenin en kolay yolu bir online eczanede satın almaktır. Cinsel gücü arttırmak için en etkili ilacı almak için, evden çıkmanıza bile gerek yok. Buna ek olarak, online eczane "Ini-Eczane" sadece Levitra için düşük bir fiyat değil, aynı zamanda alıcının anonimliğini de garantiler.

Levitra nereden alınır?

Levitra ilacına hem eczanelerden hem de internet sitelerinden kolaylıkla sipariş verilebilmektedir. Burada üstünde durmamız gereken konu; ilaç sektöründe ne yazık ki sahte ilaç üretiminin artık çok kolay hale gelmiştir. Günümüzde her ilacın sahtesinin orijinalinden ayırt etmenin neredeyse imkansız bir hale gelmiş olması tüketicileri çok zorda bırakmaktadır. Hele ki konu sağlık sektörü olduğunda bu konu daha da önem kazanmaktadır. Bu nedenle özellikle internet alışverişlerinizde güvenliğinden şüphe ettiğiniz sitelerden bu tarz ürünleri almamanızı öneriyoruz.

Tüm 2 incelemeleri göster

Yorumlar

 • Aydan 08.01.2019

  Levitra - kocam ve ben cinsel güçlenmenin ve korunması için en iyi ilaç olduğuna inanıyoruz. Modern ilaçlardan sadece iki ilaç denedik. Ve en önemlisi, kocamın Levitra'dan yan etkisi olmadı. Venöz yetmezlik problemimiz var ve Levitra bize bu yüzden daha çok uygun.

 • Sezgin 20.12.2018

  Bu ilaç belirli bir düzene göre doktor tarafından yazılmıştır. Sonucu görüyorum, kocam, aslında, daha çok memnun! O Hipertoniktir ve Levitra'yı kabul etmekle birlikte, tansiyonu normalleşiyor. Levitra'nın beklenen etkiden 3 saat önce içmesi tavsiye edilir.