Hakkımızda

Ini Eczane özellikleri:

 • Online sipariş veren ilaçların mükemmel servisi,
 • teslimat ve servis hızı,
 • Siparişe hazır,
 • müşteri desteği,
 • ürünlerin kalitesi.

 Müşterilerimize değer veriyor ve onlara en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz ve her müşterinin online eczanemizden memnun olmasını sağlamak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Yüksek kaliteli ambalajlarda sipariş veriyoruz. Her müşteriye Ini Eczane sitesinde aşağıdaki online sipariş avantajlarını sunuyoruz:

Bizler, her zaman size yardımcı olacak profesyonellerle (e-posta yoluyla, telefonla veya web sitesindeki biletler şeklinde) ve konunun karmaşıklığından bağımsız olarak çalışırız.

Çağrı merkezimiz haftanın 5 günü çalışıyor, böylece istediğiniz zaman sizin için gerekli hazırlıkları kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Ayrıca Ini Eczane, müşterilerimiz için günün 24 saati destek sağlıyor. İsteğinizi bilet sisteminde bırakın ve yöneticilerimiz gördükleri anda size cevap vereceklerdir.

Siparişinizin ücretsiz gönderim bedeli vardır. Siparişiniz ücretsiz gönderim bedeline karşılık geliyorsa, bunu sağlayacağız. Siparişinizi daha hızlı almak istiyorsanız, Ini Eczane sizin için (ücretli) Hızlı teslimat sağlayacaktır.

Online eczanemizde hem orijinal ilaçları hem de jeneriklerini bulabilirsiniz. Jenerik nedir? Tıbbi ürünler jeneriktir, kalite, dozaj, güvenlik, dayanıklılık ve nasıl çalıştıkları konusunda markalı ilaçlara kesinlikle eşdeğerdir. Jenerikler markalı ilaçlar olarak aynı terapötik yararları sağlar, ancak daha ucuzdur.

 1. Profesyonellerin Takımı.
  Bizler, her zaman size yardımcı olacak profesyonellerle (e-posta yoluyla, telefonla veya web sitesindeki biletler şeklinde) ve konunun karmaşıklığından bağımsız olarak çalışırız
 2. 24 saat destek.
  Çağrı merkezimiz haftanın 5 günü çalışıyor, böylece istediğiniz zaman sizin için gerekli hazırlıkları kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Ayrıca Ini Eczane, müşterilerimiz için günün 24 saati destek sağlıyor. İsteğinizi bilet sisteminde bırakın ve yöneticilerimiz gördükleri anda size cevap vereceklerdir
 3. Hızlı ve ücretsiz teslimat.
  Siparişinizin ücretsiz gönderim bedeli vardır. Siparişiniz ücretsiz gönderim bedeline karşılık geliyorsa, bunu sağlayacağız. Siparişinizi daha hızlı almak istiyorsanız, Ini Eczane sizin için (ücretli) Hızlı teslimat sağlayacaktır
 4. Yüksek kaliteli jenerik.
  Online eczanemizde hem orijinal ilaçları hem de jeneriklerini bulabilirsiniz. Jenerik nedir? Tıbbi ürünler jeneriktir, kalite, dozaj, güvenlik, dayanıklılık ve nasıl çalıştıkları konusunda markalı ilaçlara kesinlikle eşdeğerdir. Jenerikler markalı ilaçlar olarak aynı terapötik yararları sağlar, ancak daha ucuzdur
 5. Ödemelerin ve verilerinizin güvenliği.
  Sipariş için ödeme yapmak için farklı yollar sunuyoruz. Banka havalesi uygun ve güvenli bir yoldur. Kredi kartı ile ödeme (Visa, MasterCard)

Sağlıklı olun ve Ini Eczane den emin olun.