Prostat tedavisi ereksiyon

Prostatın iç kısmı ağırlıklı olarak testosteron hormonu ve dış kısmında da östrojen hormonu tarafından kontrol edilmektedir. İlerleyen yaşlarda metabolizmanın doğal sonucu olarak daha az testosteron hormunu üretildiği için hormonal denge bozulmaktadır ve tek taraflı yetersiz bir beslenme meydana gelmektedir. Erkeklerde özellikle 50 yaşın aşılması ile birlikte prostat büyümesi ortaya çıkar. Ancak bu durum ve buna bağlı olarak ortaya çıkan bulgular kişinin bireysel özellikleri nedeni ile farklı bir seyir de gösterebilir.

Cinsellik Beyinde Başlar

Bilindiği gibi bazı hormonlar , tahrik sayesinde yaşam boyu işlevlerini sürdürmektedirler. Örneğin, Korku, Stres gibi heyecanlı durumlarda bizim aniden reaksiyon göstermemizi sağlayan “adrenalin” gibi.

Hijyenik hammaddelerden imal edilmiş olan Anatomik tasarımlı silindir , Prostatta ve cinsel fonksiyon bozukluklarında Vakumlamanın uyarıcı etkisi sayesinde hormon oluşumunu doğal şekilde tetiklemede önemli ölçüde yardımcı olmaktadır. Alçak basıncın etkisiyle vücuda özgü sıvılar, cinsel ve hormonal uyarıcı maddeler harekete geçirilir. Hormonların üretim ve dağıtım merkezi olan beyin, cinsel dürtülerin en önemli unsurudur. Bu da gösterir ki cinsellik beyinde başlar...Cinsellik Beyinde Başlar.

Vakum terapisi ile sağlıklı kromozomların sayısı arttırılır

Prostat seti içinde bulunan Hoden-Kondom ile bacak arasındaki kasların üzerine uyarım vermek suretiyle Hipofiz bezi üzerindeki testosteron hormonunun harekete geçmesi sağlanır. İdrar tutulup tekrar bırakılıyor gibi kendi kendinize yapacağınız alıştırmalar bacak arası kaslarını aktifleştirmek için iyi bir egzersizdir ve anatomik silindirle yapacağınız uygulamalara da destek olacaktır. Sadece silindirler ile yapacağınız uygulamalarla değil; vücudun bazı bölgelerine yapacağınız vakum uygulamaları ile aktif hale gelen kan dolaşımı sayesinde yetersiz olarak beslenen bezleri, tekrar vücuda özgü hormonları üretmeye teşvik edilecektir. Kromozom üretimini de tetikleyecek bu olay cinsel hayatın da düzelmesine yardımcı olacaktır. Kişinin bireysel farklılıkları göz önünde tutularak, yaklaşık 6 haftalık bir uygulamadan sonra cinsel fonksiyon bozukluklarınızda bir iyileşme gözlemleyebilirsiniz.

Aktif bir cinsellik ,yaşlanma sürecini geciktirir; erkek ile kadını ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı tutar...

Ürünlerimizi Prostat geciktirici olarak ,psikolojik ve yaştan dolayı oluşan cinsel fonksiyon bozukluklarında yardımcı olması amacıyla sizlere sunuyoruz.

Yapacağınız uygulamalar için , kullanım detayları satın almış olduğunuz ürünümüz ile birlikte verilmektedir.

Ürünlerimiz hijyenik olan biberon malzemesinden üretilmiş olup, evde kişisel kullanıma yöneliktir.

Ürünlerimizi sıcak su ve sabun ile elde temizleyiniz.

VAKUM TERAPİ iLE MENAPOZ VE CİNSEL İSTEKSİZLİĞE MEYDAN OKUYUN

Günümüzün değişen sağlık anlayışına göre regl kanamalarından kesilip, menopoz dönemine giren kadınlar uygulanan değişik yöntemlerle, cinsel hayatlarında  ikinci baharlarını yaşamaktadırlar .

Menopoz döneminde veya daha önce meydana gelen cinsel isteksizlik durumunda, cinsel emme kaseleri size yardımcı olur. Bu kaseler,  sağlıklı bir kan akışı oluşturarak, vücudumuzun değişik bölgelerinde bulunan hormonların motive olmasını sağlar. Bu işlem sayesinde, vulva bölgesine yapılan basınç ile azalmış olan östrojen hormonunu az da olsa harekete geçirerek, cinsel dürtüleri arttırabilir.

vakum-terapiMenopoz dönemindeki hormonal değişikliklerden dolayı, cinsel organda büzülme ve buruşmalar meydana gelir. Vajina kurur ve girişi yaşlılıkta neredeyse tamamen kapanır.Düzenli olarak yapılan vakum terapisi ile bu belirtiler geciktirilir ve kendinize olan güven duygunuz artarak yaşamdan zevk almanızı sağlar . Cinsel duygularınız hissedilir derecede, tekrar güçlendirilebilir .

Cinsel soğukluk için olan ürünümüzü sondalı ve sondasız olarak kullanabilirsiniz. Gerektiğinde emme kasesine takılan ve vajinanın içerisine yerleştirilen sonda ile meydana getirilen alçak basınç sayesinde rahmin iç kısımlarına kadar, kan dolaşımını teşvik eder .

Orta Yaş Dönemindeki Aktif Cinsel Yaşam Erkek ve Kadının Ruhsal ve Bedensel Olarak Hayatlarını Daha Sağlıklı Sürdürmelerine Sebep Olur.

Bir çok kadın adet görme döneminde göğüslerinde ve karnın alt kısmında ağrılar hisseder ve sancı çekerler; çoğu zaman daha değişik problemlerle de karşılaşırlar . 10-15 dakika uygulayacağınız Vakum Terapisi sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olur .

Vakum Terapisi ile kadınların ilerleyen yaşlarında ortaya çıkan mesane zayıflığında görülen bulguların gerilemesi sağlanabilir . Cinsel emme kasesi düzenli olarak her gün yaklaşık 20-25 dakika cinsel organın üzerine sabit konularak emme işlemi yapılır . Bu uygulama esnasında basınç ayarlayıcı valfi hafifçe açık bırakın ve basıncı azaltıp arttırarak pompalayın, bu işlem sayesinde kan dolaşımı sirküle olacaktır.

Mesane iltihaplarının tedavisinde de emme kaselerini kullanabilirsiniz. Aşırı derecede hoşa gitmeyen idrar tazyiki ve yanma duygusu vakuma başlandıktan 20-30 dakika sonra belirgin bir biçimde azalır.Bu şekilde 1-3 gün devam ettirilmesi halinde iyi bir netice elde edebilirsiniz.