Enfeksiyonun sizi rahatsız etmesine izin vermeyin

Hastalığın ilk belirtilerini hissediyorsanız, acilen harekete geçmelisiniz.  Vücudun doğal savunmasından geçen mikroplarla uğraşmanın en iyi yolu antibiyotik kullanmaktır. Bu ilaçlar semptomları hafifletir, iyileşmeyi hızlandırır ve kısa sürede sizi düzene sokar.

Neden vücudunuza eziyyet edip, vücudunuzun yalnız enfeksiyonlara ve bakterilere karşı savaşmasına müsaide ediyorsunuz ? Antibiyotikler - sağlığınız için mücadelede en iyi yardımcınızdır! Doktorların tavsiyeleri ve sağlıklı hastaların değerlendirmeleri  bunun göstergesidir.

Aşağıdaki antibiyotiklerden hangisini seçmeliyim?

Tüm antibakteriyel ilaçlar doktorunuza danışmadan kullanılmamalıdır. Kendi kendinize uygulanan ilaç tedavisi sağlığınıza zararlı olabilir.

Online Türk eczanemizde en çok bulaşıcı hastalıkların tedavisinde kullanılan ve mikropların kontrolünde en iyi etkiye sahip olan antibiyotikler bulunmaktadır.

Antibiyotik seçimi, dozu ve tedavi süresi, teşhis edilen hastalığa bağlı olarak, doktor tarafından tek tek seçilmelidir.

Antibiyotik tedavisi için kanıtınız varsa, ilacın evinizdeki ilk yardım çantasında bulunması için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. İyi sağlıklar dileriz.